Modele kemishash per femra

MODELE të bëra prej lëkure, Ju Mund të sigurtë të quheni të preferuarat e sezonit. Skajet e drejtta midi të bëra prej lëkure të Zezë të laqué janě paraqitur në koleksionin e stilistëve të modës 2018. Këto Funde janě praktike, të bukura, të rehatshme dhe commerciales. ATA do të jenë të përshtatshme në çdo gardërobë dhe në çfarëdo mënyre. Lëkura jupes me një ofertë parfum për të provuar fashionistas Markave të trendit. MODELE të shkurtra, të zbukuruara me butona të mëdhenj, duken élégant dhe origjinal. Skajet e shkurtra prej lëkure Mund të kombinohen me çizmet klasike të kyçit të këmbës, çizmet, çizmet. Skaj i çdo Stili është një pjesë Integrale e veshjet e grave. Prandaj, NUK është e vështirë të mendosh se harqet e bëra me Funde të gjatësisë së mesme dhe të shkurtër janě ideale për veshjet e përditshme, la romantike dhe madje Edhe takimet e biznesit.

Skaj i lëkurës është Trendi i sezonit. Mund të Vishen në të dy kohët e ngrohta dhe të ftohta. Për shembull, një Skaj-Trapezi i lëkurës plotësohet me një Triko të ngrohtë dhe collants të shtrënguar-qepë për vjeshtë dhe dimër. Në verë, të njëjtën Skaj kombinuar me një bluzë të lehtë ose këmishë, të lartë të ndritshme. Sigurisht që duhet të përmendim elementet individuale të qepave të verës të sezonit të dimrit, të cilat patjetër do të jenë në tendance të modës dhe do të mbeten kështu në të ardhmen e afërt. Nëse Ju shkoni në mënyrë të ngjyrave në rroba të verës, atëherë Ju keni nevojë për të ndaluar menjëherë në errësirë, për shembull, në të Zezë, e CILA është bërë në një particulier të Darkest dhe në DISA ngjyra mënyrë të përmbajtur. ATO janě ngjyra të errëta që Mund të Japin shkëlqim, STIL dhe pozitë me ngjyrat dhe printimet e pneu Origjinale. Ju Gjithashtu Mund të nxjerrë në PAH opsionet fituese të ngjyrave për rrobat e verës-nenexhik në kombinim me çokollatë, ose të Zezë me Portokalli, si dhe Blu me një ngjyrë argjendi ose qelibar. Kombinime grafike komplekse « nga Lara-Lara » në stilin e larafeve, si dhe vizatime që i kujton mozaikut ose ngjitjes, Modelet e Shahut. Në Raste të Tilla, një Model i strukturuar gjeometrik përbëhet nga një Grup motivesh të përsëritura dhe të ndërlikuara. Në përgjithësi, urgjenca do të marrë Modelet komplekse grafike, në shikim të parë, Duke krijuar përshtypjen e imazheve kaotike.